Kargo ve gönderim

Gönderim & Kargo

Siparişim Ne Zaman Gönderilir ?

Tüm siparişler, ürün sayfasında taahhüt edilen sürede kargoya verilir. Ödeme sayfasında adres bilgilerinizi girdikten sonraTahmin edilen teslimat günü karşınıza çıkacaktır. HediyeSepeti olarak özenle seçtiğiniz hediyelerinizi en hızlı ve en özenli şekilde hazırlayıp aynı gün kargoya veriyoruz.

Dikkat edilecek nokta! Kapıda ödemeli siparişlerde telefon ile sesli onay alındıktan sonra siparişiniz hazırlanır. Bu nedenle kapıda ödemede sesli onay, havale/eft siparişlerinde de ödeme geldiği ana göre tahmini teslimat gününün değişebileceğinidikkate almanızı öneririz. Kartla ödeme yapılan siparişlerde herhangi bir aksaklık yaşanmayacaktır.

Problemli & Kırık Ürün

HediyeSepeti olarak birinci önceliğimiz, sizin en iyi hediye deneyimini yaşamanız. Bu nedenle siparişiniz özenle hazırlanır, kontrol edilir ve paketlenir. Ürünün kargoda kırılmaması için uzman ekibimiz tarafından tüm kontroller yapılır. Ancak olası bir hata, hasar veya kırık olması durumunda sizin için en uygun çözüm ne ise o uygulanır. Ücret iadesi, ücretsiz olarak hızlıca yeni ürün gönderimi, hediye çeki tanımlanması gibi. Böyle bir durumda bize ulaşabileceğiniz kanallar:

Whatsapp: 0530 835 73 73 telefonuna fotoğraflı olarak bildirimde bulunabilirsiniz.

E-Posta: destek@hediyesepeti.com adresine email ile problemli ürün fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Telefon: 0212 985 02 55 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak sorununuzu iletebilirsiniz.