Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, 1tutamkece.com’un banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir.

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. 2-4 iş Gününde teslimi sağlanır. Haftasonu (Cumartesi – Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz Yurtiçi kargoya teslim edilmektedir.

Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresin bize (Nasut ÖZTÜRK 1 Tutam Keçe Hediyelik Eşya Üretim Atölyesi’ne) uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.’den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, Yurtiçi Kargo’nun şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır